Buďte cool v tričku Bastard

Ostatní

Written by:

Znáte ten pocit, kdy jdete po ulici a říkáte si: „Jé, ten má „boží“ tričko. Tak ta má dobrý ponožky. Ty chci taky!“ Napadla vás někdy vtipná myšlenka či se vám stala „trapná“ situace, která se by se vyjímala na tričku? Originální vtipné potisky na tričkách, ponožkách často imitující aktuální situace nebo trendy s osobitým a neotřelým humorem objevíte na webu bastard.cz.

Čekejte pouze jedinečnost a originalitu

Na webu bastard.cz nečekejte žádné čínské kopie, jako je tomu na mnoha jiných webech, které propagují „originální“ oblečení. Důkazem toho jsou potisky, které někdy mohou pochopit pouze Češi nebo Slováci.

Pořídit trička s potiskem, které většinou doprovází vtipný a především český text, můžete nejen pro sebe, ale také pro svou drahou polovičku. Nestandardní párová trička pobaví celé vaše okolí. Vyrazte v nich na „fesťák“ či párty a věřte, že budete středem pozornosti. Párová trika jsou také skvělým dárkem pro novomanžele.

Potisky na tričkách jsou inspirované mnoha odvětvími – sportovní, zvířecí, seriály a filmy, auto moto, jídlo, alkoholová a mnoho dalších. Velký výběr témat je zárukou, že své triko na webu bastard.cz objeví každý s tím správným smyslem pro humor a to i ti, kteří dávají přednost černějšímu humoru.

Výběr oblečení

Kromě originálních triček doplňte svůj vtipný outfit o vtipné ponožky, mikiny, spodní prádlo či tašky a vaky přes rameno. Zahoďte ze svého šatníku nudu a všednost a vyvolejte úsměv na tváři nejen sobě, ale i ostatním kolem vás.

Kvalita a neotřelost

Mnoho firem, které propagují vtipné oblečení sází na vtipné potisky tolik, že kvalitě použitého materiálu již nevěnují tolik pozornosti. To však není případ oblečení z Bastardu, které je originální, „fakt“ vtipné a k tomu všemu ještě navíc velmi kvalitní. Příjemná a pevná bavlna je příjemná na těle a odolává praní. Potisky jsou vytvořené metodou, která zaručuje jejich dlouhou trvanlivost.