Čekáte miminko a nevíte co na sebe?

Ostatní

Written by:

Čekáte miminko, pozorujete rostoucí bříško a nervózně sledujete, jak nedopnete kalhoty? Dříve nebo později tato situace nastane. Mnoho nastávajících maminek to řeší vypůjčením oblečení svého partnera nebo silnější kamarádky, některé nosí kalhoty rozepnuté pod vytahaným tričkem a jiné si odbudou těhotenství v legínách, které nosí shrnuté pod bříškem. Ale co vaše pohodlí a zejména pohodlí miminek? Hodně budoucích matek si neuvědomuje, jak miminku pobyt v břiše znepříjemňují kalhotami, které je škrtí. Těhotenské oblečení na happymum.cz zajistí velké pohodlí nejen vám, ale zejména dítěti, které očekáváte.

Pohodlí je důležité

Doba, kdy pro těhotné byly k sehnání jen těhotenské „lacláče“ je naštěstí dávno pryč. Těhotenské kalhoty, které naleznete v nabídce na happymum.cz, zajistí velké pohodlí vám i miminku. V nabídce naleznete legíny, džíny, plátěné kalhoty, ale také kratší kalhoty na léto. Všechny mají k pasu našitý bavlněný pás do kterého své rostoucí břicho schováte. Ten je elastický a vytahuje se podle velikosti bříška. Zima je tu a vy tak máte jistotu, že vaše břicho bude v teple a tím i vaše miminko.

V zimě je však nejspíš největším problémem bunda. Kupovat velkou bundu na jednu sezónu se zdá mnoha ženám zbytečné, proto raději mrznou v rozepnutém kabátu nebo nosí partnera. Na happymum.cz mají pro vás geniální řešení. Těhotenské bundy, které nabízejí jsou šité velmi chytře. Když se nevejdete do své normální velikosti připnete na zipy další část bundy a bunda se tak zvětší nejméně o dvě čísla. Bříško vás nikde neškrtí a bunda skvěle sedí. Po narození dítěte, pruh zase odepnete a bundu nebo z happymum.cz můžete nosit i další zimy. Jednoduché a chytré.

Buďte šik i v těhotenství

Zahoďte neforemné oblečení a buďte šik i v těhotenství. Na happymum.cz naleznete, kromě vkusných kalhot a bund, také tuniky, těhotenská trika a mnoho dalšího. V nich se budete cítit nejen pohodlně, ale i hezky a přitažlivě.