Chcete krásné bílé zuby za 1 měsíc? Přečtěte si, jak na to

Ostatní

Written by:

S lehkým úžasem a obdivem pozorujete krásné bílé zuby herců, hereček a jiných veřejně známých osobností. Obdivujete krásné bílé zuby své kamarádky a přáli byste si mít také svěží a zářivý úsměv? V tomto článku vám prozradíme řešení pro odstranění žlutých skvrn zubů a vy se konečně začnete naplno a sebevědomě smát.

Proč máte žluté zuby

Zub se skládá ze zuboviny, kterou pokrývá zubní sklovina. Zubovina, nebo-li dentin, má přirozeně nažloutlou barvu. Pokud máte slabší vrstvu zubní skloviny, vaše zuby mohou mít žlutý nádech. Nažloutlé zuby máte i z jiných důvodů:

  • Ztenčení zubní skloviny přichází s věkem
  • Jídlo, zvláště pak některé druhy koření (kari apod.)
  • Tmavé nápoje jako káva, čaj, červené no
  • Kouření
  • Bílé zuby může obarvit i užívání některých lé

Jaké jsou možnosti bělení zubů?

1) Pod lékařským dozorem

Zuby si můžete nechat vybělit vaším zubařem. U této možnosti se používá přípravek s vyšším obsahem peroxidu vodíku. Jsou zde 2 varianty:

Domácí bělení zubů

Váš zubař vám sejme otisky zubů a dle toho vám vytvoří takzvané nosiče. Ty naplníte gelem a nasadíte si je na zuby. Takto budete spát několik nocí. Poté by měl být výsledek viditelný. Vzhledem k vyššímu obsahu peroxidu vodíku musíte dávat velký pozor na dásně. Peroxid vám je může poničit. Tato metoda stojí průměrně 4 000 Kč.

Ordinační bělení zubů

Zubař vám vybělí zuby přímo v ordinaci. Nanese vám několikrát po sobě bělící gel a po ukončení zuby ošetří fluoridem. Po použití peroxidu mohou být zuby po nějakou dobu citlivé. Proces trvá přibližně 1 a 1/2 hodiny a vyjde vás na 7 000 Kč a více.

2) Volně prodejné

Použití bělící zubní pasty

Bělící zubní pasty neodbarvují pigmenty, které jsou v zubu obsažené. Pouze zlehka obrušují usazeniny na zubní sklovině. Efekt vybělení zubů je tedy minimální. Pokud chcete opravdu krásné bílé zuby, pasta nestačí. Pasty se používají spíše pro delší udržení efektu po bělení zubů.

Profesionální bělící sada s LED lampou

Vytvořit si mladistvý úsměv můžete v pohodlí domova bez návštěvy lékaře. Krásné zuby vám vykouzlí bělení zubů pomocí LED lampy. Tato metoda navíc odstraňuje nežádoucí bakterie, které pomáhají žloutnutí zubů a vzniku kazů. Je jemná na zuby a neničí zubní sklovinu. Tato varianta vybělení zubů vás vyjde jen na 2 000 Kč. V omezené nabídce se dá zakoupit i za necelých 900 Kč!

Krásné bílé zuby vám přinesou spoustu výhod:

  • Okouzlíte mladistvým a sebevědomým úsměvem
  • Získáte atraktivní vzhled
  • Bílé zuby představují zdraví a sílu
  • Krásný úsměv je jedna z nejsilnějších zbraní
  • Zamilujete si váš odraz v zrcadle

Zvyšte si své sebevědomí

Odzbrojte svůj protějšek. Oslňte opačné pohlaví a vzbuzujte skvělý první dojem. To vše pomocí krásného úsměvu, ke kterému patří bílé zuby. Přečtěte si více o jednoduchém domácím bělení zubů a konečně dopřejte svému úsměvu krásné bílé zuby a nestyďte se už smát.