Dovolená nebo prodloužený víkend – kam vyrazit?

Inspirace

Written by:

Jaro a léto doslova vybízí k nějaké té dovolené nebo minimálně k prodlouženému víkendu, kde si pořádně odpočinete. Spousta lidí letní dovolenou stráví v České republice, u nás je přece také krásně! Stačí vědět, kam se vydat a můžete prožít krásnou a pohodovou dovolenou, na které si užijete vše, co máte rádi. Chcete najít místo, kde budete trávit třeba jen prodloužený víkend? I v těchto případech si jistě užijete skvělý odpočinek, relax nebo aktivní odpočinek. Vyzkoušejte Máchovo jezero, každý si na něm najde to své.

Krásná příroda Máchova jezera

Máchovo jezero vás přivítá s otevřenou náručí. Prostředí Starých Splavů přímo vybízí k odpočinku, krásně strávené dovolené a pohodě. Můžete jít na spoustu krásných procházek, kdy budete poznávat okolní přírodu, můžete si užívat vody a vše, co je s ní spojeno. Máte rádi aktivní odpočinek? V okolí je spousta sportovního vyžití, stačí si jen vybrat! Raději máte kulturu a historii? I zde si z bohaté nabídky vyberete to, co vás bude bavit. Prostředí Máchova jezera nabízí velkou spoustu nejrůznějšího vyžití, takže se zde nebudete ani minutu nudit. Přemýšlíte, kde se tedy ubytovat? Vyzkoušejte krásné ubytování na Máchově jezeře! Užijte si svou dobu odpočinku!

Co všechno ubytování nabízí?

Staré Slapy a chatová osada Elite jsou tím pravým, kde můžete strávit nejen celou dovolenou, ale například také prodloužený víkend. Máchovo jezero chatky jsou tím nejlepším! V chatkách je k dispozici chladnička. V areálu najdete také jídelnu s barem, takže si nemusíte dělat starosti s tím, co budete jít, je možno koupit polopenzi či plnou penzi. Sociální zařízení je společné v areálu. Nechce se vám nikam jezdit? Na ohništi si můžete upéct buřty, děti si užijí houpaček, pískoviště nebo prolézaček. Dovolená tak bude pohodová, odpočinková a krásná.