Hrajeme si…

Ostatní

Written by:

Můžeme se technickému pokroku bránit sebevíc, zastavit jej se nám ale nepodaří. Možná sociální sítě a moderní technologie využíváte pouze z donucení, jsou však situace, kdy jsou nám ku prospěchu. Vezměme si třeba všude propíraný koronavirus. Lidé se najednou ze dne na den ocitnou téměř v izolaci. V tom jim však počítače jsou schopné pomoci. Jedna věc jsou sociální sítě, prostřednictvím kterých můžete komunikovat se svými blízkými. Je ale také potřeba zabavit sebe nebo děti a k tomu mohou sloužit speciální herní PC sestavy.

Ten pravý herní PC

Výběr té pravé pro vás není jednoduchý, záleží na celé řadě aspektů. Ten nejpodstatnější tvoří hry, které chcete na PC hrát. Jste spíš na starší hry, nebo vyčkáváte jako supi, než se na trhu začne prodávat nejnovější hra, abyste si ji mohli zahrát mezi prvními? Rozdíl je velmi podstatný, rozhodne právě o tom, jak výkonnou potřebujete PC sestavu. Základní herní PC sestavy po stránce funkčnosti jen tak někoho neuspokojí. Jejich výkon není nijak oslnivý a stačí pouze na hraní starších her či onlajnovek.

Jste-li náročnější hráči, budete potřebovat herní PC vyšší řady. Nemusíte mít hned ten nejlepší, ale s hraním roste chuť a pravděpodobně budete chtít časem přesedlat na výkonnější stroj. Samozřejmě se počítač dá vylepšovat postupně dokupováním kvalitnějších a výkonnějších komponent. To ale vyžaduje znalosti hardwaru, protože ne všechny komponenty jsou navzájem kompatibilní. Proto se vyplatí vsadit na odbornou pomoc, nebo rovnou koupit hotovou PC sestavu, která splní vaše požadavky na herní PC. Právě takové naleznete v internetovém obchodu Herni-PC-sestavy.cz, kde je k dispozici hned několik kategorií PC sestav. Zajímají-li vás středně náročné hry, potom si vystačíte s některým modelem z řady Bobcat. Falcon sestavy jsou o úroveň výš a dovolí vám zahrát si hry i na vysoké nastavení, jinak jim lze ubrat grafické parametry, aby se dosáhlo plynulosti obrazu. Pro ty nejnáročnější jsou tu potom herní PC sestavy Zombie Machine a Elite Gamer.