Jak vybrat tu správnou kabelku podle vašich proporcí?

Ostatní

Written by:

Při nákupu nové kabelky zvažte, jaký máte typ postavy. Ne každá kabelka je ideální pro každou ženu. Obecně řečeno, pokud jde o kabelky, ženy dají spíše na módní trendy a jejich praktičnost, zda jim nepřidává nějaké to kilo již neřeší. Přitom leckdy stačí si kabelku či tašku vzít, jak ji běžně nosíte, postavit s ní před před zrcadlo a prohlédnout ze všech úhlů.

Pro vysoké a hubené

Vyhněte se taškám přes rameno s krátkým popruhem, protože budete vypadat ještě vyšší. Vybírejte kabelky, které jsou širší než vyšší.

Pro menší postavy

Přes to, co vidíte v Hollywoodu, příliš velké kabelky nejsou pro malé ženy. Velké kabelky mají tendenci vypadat větší než vy. Vyhněte se taškám s dlouhým popruhem, protože vás „táhnou“ dolů, takže vypadáte ještě menší. Módní kožené kabelky seženete v mnoha variantách.

Pro silnější postavy

Vyberte si velký strukturovaný pytel, který vyvažuje vaše křivky. Nenoste tašku, která je příliš malá, protože budete vypadat ještě silnější. Pokud máte rádi potisky, vyhýbejte se drobným vzorům.

Pro každého

Pokud přemýšlíte o drahé kabelce nebo vás zajímají pánské kožené tašky, vyberte si takové, které se hodí na nošení ve všedních dnech a budete ji moci nosit často. Není třeba utrácet tisíce a více za tašku, kterou zřídka vytáhnete z vašeho šatníku. Pokud místo toho kupujete několik „obyčejnějších“ tašek a kabelek, vyberte jednu klasickou všední tašku v černé nebo hnědé barvě. Pak experimentujte se zábavnými, funky styly a metalickými potisky pro vaše další tašky nebo kabelky.

Kabelky existují v různých tvarech, stylech, z různých materiálů látkách a barvách. Jsou navrženy tak, aby nejen „držely“ vaše věci, ale také aby vytvářely módní doplněk. Při kategorizaci kabelek byste na ně měli myslet dvěma různými způsoby – tvarem tašky a způsobem, jak ji nosíte.