Podlahy od Floor experts

Inspirace

Written by:

Nabídka podlahových krytin je v současnosti natolik pestrá, že je obtížné si vybrat optimální řešení. Výběr podlahy závisí na mnoha okolnostech. Největší výběr včetně poradenství nabízí společnost Floor experts.

Dřevěné podlahy

Dřevo tradičním přírodním materiálem, který se používá ke zhotovení podlah již celá staletí. Nejen dřevěná podlaha, ale dřevo vůbec navozuje v každém interiéru pocit útulnosti, tepla, pohodlí a příjemného prostředí. Navíc je dřevo vhodné jak ke starožitnému, tak k modernímu vybavení interiéru. Může se kombinovat s kamenem, sklem i kovem.

Proč dřevěné parkety?

Používaly se především v městských bytech, kde byly dřevěné parkety znakem elegance a dobrého vkusu majitele bytu. Navozovaly příjemnou atmosféru, pocit útulnosti, domáckosti a tepla, to vše díky kvalitě přírodního dřeva. Současná popularita dřevěných parket je dána moderní technologií, která umožňuje vyrobit nejrůznější druhy parket v rustikálním i moderním stylu. O pestrosti výběru svědčí více než 500 variant dřevěných parket, které Floor experts nabízí.

Laminátová podlaha

Dřevu dnes konkuruje kvalitní laminát, a to i díky imitacím dřeva, nebo i jiných materiálů. Laminátová podlaha je krytina vyráběná lepením více vrstev. Její předností trvanlivost, víceúčelovost a především vynikající kvalita. Při současném moderním způsobu života je to ideální podlahová krytina, neboť nevyžaduje žádnou zvláštní péči. Další výhodou je snadná a rychlá pokládka. Laminát se vyznačuje také vysokou odolností vůči poškrábání a dalším mechanickým či chemickým vlivům.

Vinylová podlaha

Tento druh podlah je skvělou alternativou dřevěných podlah, jelikož v nabídce je mnoho různých dekorů, včetně imitací dřeva, kamene nebo keramických obkladů. Vinylové podlahy se snadno pokládají a jsou vhodné do domácností, kanceláří či veřejných prostor. Jsou nenáročné na údržbu, odolné vůči opotřebení, nehořlavé, antibakteriální, pevné, pružné a příjemně se po nich chodí.

Další informace o podlahách od Floor Experts

Pokud potřebujete další informace o druzích podlahových krytin, materiálech, ze kterých jsou zhotoveny, o údržbě podlah atd., přečtěte si více na webových stránkách společnosti Floor Experts s.r.o.