Také přemýšlíte, kam uložit drobné šperky či mince?

Tipy & rady

Written by:

Peněženka je sice drobnost, ale bez ní bychom asi nemohli fungovat. Ukládáme si do ní nejen peníze, ale také platební a klubové karty a mnohdy i důležité dokumenty. Vzhledem k tomu, že peníze používáme jak papírové, tak i kovové mince, je potřeba mít v peněžence dostatek prostoru a pro každý typ jinou přihrádku.

Pokud si chcete pořídit peněženkou novou, výběr není vůbec jednoduchý, neboť současná nabídku různých typů, různých materiálů i barev je poměrně široká. Zvláštní kategorií je pak peněženka na mince nebo měšec. Pokud se tedy rozhodujete, jaký typ si pořídit, zhodnoťte plusy a mínusy jednotlivých druhů.

Nakupujte v e-shopu

Většina z nás je časově vytížená a ne vždy má čas nebo chuť procházet obchody a vybírat si vhodnou peněženku. Pokud i vy jste tento případ, rozhodně se neobávejte, že zůstanete bez peněženky. V současné digitální době a široké možnosti připojení k inernetu není nic snazšího, než si peněženku vybrat a objednat přes e-shop. Širokou nabídku nejen klasických peněženek naleznete na e-shopu penezenky-ahal.cz. Pokud patříte mezi milovníky méně tradičních drobností, můžete si zde pořídit extra peněženky na drobné mince nebo měšec.

  • Peněženky na mince

Tento malý, ale velmi praktický pomocník se vám vejde i do menšího zavazadla, kabelky nebo dokonce i do kapsy. Můžete do něj uložit nejen mince, ale také bankovky. Jsou tedy ideální pro ty, kdo nenosí velký obnos peněz ani platební karty v peněžence. V nabídce naleznete jak pánské, tak i dámské modely a vybírat si můžete i z různých způsobů zapínání. Jedním z nich je zapínání na silnější zip. Další možností je zapínání kovové. Kapsičky jsou vyrobené z pravé, jemné kůže, která je zárukou kvality a dlouhého užívání.

  • Kožené měšce

Kožený měšec je univerzální pomocník, do kterého můžete uložit nejen drobné mince, ale také šperky a celo řadu dalších drobností. Na jejich výrobu se používá pravá kůže a vybrat si můžete z celé řady barevných kombinací. Měšce se zavírají pomocí kožených řemínků a můžete je také použít jako originální a zajímavý dárek nejen pro své blízké.