Dámské sako jako základní kousek v šatníku všech žen

MódaTipy & rady

Written by:

Jednoduché černé sako. To je kousek, který by měl rozhodně být ve vašem šatníku. Unosíte jej při všech příležitostech, klasicky do práce, na pracovní pohovory, schůzky a podobně. Na pořízení saka je ideální doba prakticky kdykoliv, můžete jej zkombinovat se spoustou různých kousků.

Bez saka ani ránu

Pro někoho je právě sako jednoznačným dresscode a elegancí. Sako bylo považováno za elegantní kousek, součást business módy. Jenže dnes jsou elegantní i sportovní kousky, takže jednoduše jde o univerzální kousek. Kam jej obléknout? Prakticky pro každou příležitost!

Do práce nebo na večírek

Potřebujete-li být elegantní nebo formální, pak určitě sáhněte po elegantním černém sáčku. Většinou je na jeden nebo dva knoflíky, takže jej můžete nosit rozepnuté či zapnuté. Pokud vám to akce, na kterou jdete, dovolí, můžete sáhnout také po jiných barvách.

Sportovní a pohodlné

Sportovní styl? Chcete jít do kina nebo na večeři s přáteli a k džínům už nechcete oblékat opět nudné mikiny? I saka ve sportovním duchu se budou hodit. Kombinujte ty správné kousky a uvidíte, jak snadné to je!