Vyzkoušejte kvalitní a levné jednorázové dětské plenky DADA

Tipy & rady

Written by:

Na našem trhu je spousta dětských jednorázových plenek a najít takové, které vám budou po všech stránkách vyhovovat, nemusí být vůbec snadné. Pokud nemáte někoho, kdo vám doporučí ty, které skvěle sají, drží na svém místě, jsou šetrné k pokožce dětí a ještě k tomu nestojí majlant, budete zřejmě nějaký čas zkoušet. Tomu ale předejdete, když vsadíte na plenky Dada Extra soft 4 nebo jiné od této značky. 

Kvalitní značka Dada a mnoho jejích výrobků 

Jednorázové dětské plenky a Dada pants, tedy jednorázové dětské kalhotky, jsou vyráběny primárně pro polský trh. Díky svým kvalitám a zároveň příznivé ceně si ale našly spoustu příznivců i u nás a už na nich „odrostlo“ mnoho ročníků dětí. Koupit je můžete kupříkladu v zavedeném e-shopu Kupplenky.cz, kde najdete i spoustu dalšího vybavení a potřeb nejen pro miminka a batolata, ale i větší děti a maminky.  

Konkrétně plenky Dada najdete ve třech různých sériích, tak, aby se dalo vybrat skutečně každému dítku, i takovému, které má obzvlášť citlivou pokožku, nebo je náchylné k tvorbě opruzenin. Jedná se o série Extra Soft, Extra Care a Pure Care.  

Kromě plenek a plenkových kalhotek můžete koupit i vlhčené ubrousky Dada, které jsou při přebalování i běžných činnostech s dítětem nepostradatelné. Jsou dostatečně velké, příjemně vlhké, zvládnou dokonale očistit i skutečně špinavý zadeček, ruce nebo stoleček od jídla, který používáte při cestování. 

Vyberte si na Kupplenky.cz vše, co potřebujete 

Pokud rádi nakupujete na jednom místě, abyste ušetřili za dopravu, budete s obchodem Kupplenky.cz jistě spokojeni. Nejenže zde najdete bohatý sortiment zboží, např. látkové pleny, vlhčené ubrousky, kozí mléko, plenkové dorty, ale také přebalovací podložky, dětskou kosmetiku a další potřebné i zajímavé kousky.  

Nechybí lákavé akce, které vám nákup ještě víc zlevní. Podívejte se sami a pořiďte si pro péči o děti vše, co právě potřebujete.