Pořiďte si krátké sukně a dejte na odiv vaše pěkné nohy

Móda

Written by:

V šatníku žen by rozhodně neměly chybět sukně. Jejich délku bychom měli volit uvážlivě s ohledem na náš věk, ale především na vzhled našich nohou. Rozhodně neznamená, že silnější nohy nemohou být hezké. Pánům se mnohokrát líbí a jsou pro ně sexy. Rozdíl také je ve střihu krátkých sukní. Velmi pěkné postavy dělají např. kolové typy sukní. Pojďme si k nejrůznějším modelům říci víc.

Vpusťte do šatníku barvy prostřednictvím krátkých sukní

Velice pěkné jsou krátké sukně, které jsou ležérní či sportovní. Stačí k nim zvolit top, tílko nebo tričko, které podtrhne celkový vzhled outfitu, stejně jako doplňky, a také ležérní sukně může být použita na společenskou akci, například oslavu nebo výstavu.

Létem doslova dýchají bavlněné mikinové sukně s volány. Najít je můžete v barvě béžové, capuccino, růžové, bílé nebo třeba hnědé. Velice moderně působí mini bomber sukně v černém, béžovém, khaki nebo capuccino provedení. Stažení na olivku v pase umožňuje přizpůsobit si velikost obvodu svého pasu. Všechny tyto sukně i mnohé jiné, upnuté i volné, naleznete na https://wassyl.cz/cze_m_Sukne_Kratke-sukne-499.html.

Šaty jako dokonalý komplet

Pokud nechcete přemýšlet, co si obléknete k té či oné sukni, použijte šaty. V létě jsou velmi pohodlné a k nošení příjemné vzdušné a volnější typy šatů z lehkých materiálů. Cítit se skvěle určitě budete v asymetrických šatech s volánky nebo třeba mini šatech na ramínka z mušelínu, kteráé jsou lehoučké jako vánek a ideální na ty nejteplejší dny. Krásnou inspirací vám mohou být také šaty se zavazováním kolem krku na https://wassyl.cz/cze_m_Saty_Mini-saty-321.html.

Vsaďte na minišaty typu boxerky

Máte rády tílka s ramínky spojenými na zádech v jedno mezi lopatkami? Boxerská tílka se hodí jak ke sportovním typům žen, tak i všem ostatním. Dělají hezkou postavu, a tak vám budou lichotit i mini šaty boxerky. Hezké jednobarevné i pruhované naleznete na https://wassyl.cz/cze_m_Saty_Mini-saty-321.html.

Všechny šaty, ale také halenky, soupravy, legíny, padákové kalhoty a další oblečení na Wassyl.cz je za skvělé ceny. Vybere si každá žena.