Dopřejte svým nohám péči, jakou si zaslouží

Ostatní

Written by:

Nohy mají v našich životech těžký úděl. Celý život vás nosí, proto si zaslouží tu nejlepší péči, jaké se jim může dostat. Mnoho pro ně můžete udělat i vy doma, ale pokud toužíte po úplném blahu, navštivte pedikérský salón, kde se o vaše nohy postarají profesionálně. Jedním z takových úžasných salónů je také salón Pohoda, který se nachází v Pelhřimově a nově také v Pacově, který je nedaleko Pelhřimova.

Co Vám pedikůra přinese?

Kromě estetických přínosů, které nabízí nově pedikůra Pacov a pedikůra Pelhřimov je prioritou pro pracovníky salónu zejména zdravotní přínosy, které díky jejich péči získáte. Na neošetřovaných chodidlech se často objevují, otlaky, ztvrdlá kůže na které vznikají bolestivé prasklinky a je rájem pro mnohé bakterie, které si na ní pochutnávají. Na odstranění kuřích ok používají v salónu Pohoda pouze šetrnou metodu. Častým problém u mnoha lidí jsou zarostlé nebo ztluštělé nehty. Zkušený pedikér vás odborně těchto potíží zbaví a navíc poradí, co preventivně dělat, aby k dalším potížím nedocházelo.

Dopřejete nohám léčivou lázeň

Pedikůra Pacov a pedikůra Pelhřimov vám dopřeje nejen klasickou lázeň, kterou si můžete užívat až po dobu jedné hodiny, ale také perličkovou koupel s následnou masáží nohou od chodidel až po lýtka. Kosmetické přípravky na promaštění a masáže jsou vždy vybírány podle typu vaší kůže.

Jak často na pedikůru chodit?

Mnoho lidí přes zimu, kdy jsou sandále a žabky zastrčené ve sklepě nebo v úložném prostoru, na pedikůru nechodí, protože jejich nohy přece nikdo nevidí. Ovšem i v kvalitní zdravotnické obuvi mohou vzniknout plísně, otlaky nebo kuří oka. Proto dopřejte svým nohám ozdravnou lázeň a profesionální péči alespoň jednou měsíčně. Celá procedura vás jistě nabije energií a bude se již ze samotného salónu mnohem lépe vyšlapovat.