Jaké kožené a kožešinové doplňky zvolit ke společenským šatům?

Ostatní

Written by:

Chystáte se na významný večírek či ples, při kterém byste chtěla reprezentovat svoji firmu nebo svého manžela? Či jen chcete být královnou plesu, a být tak na odiv všem kolem vás? Pak nezapomeňte kromě společenských šatů sáhnout i na vhodné doplňky. Mezi ideální doplňky, které by neměly žádné ženě chybět, se kromě šperků řadí také kožené a kožešinové doplňky. Zejména pokud jde o zimní sezónu. Zjistěte, které kožené a kožešinové doplňky by neměly chybět ve vašem šatníku.

Kožešinový límec zvýrazní vaše šaty

Jednoznačně tím nejdůležitějším doplňkem je kožešinový límec. Kožešinový límec je ideálním doplňkem všech společenských šatů. Předností těchto doplňků je jejich vysoká kvalita a elegance. Ideální volbou jsou například kožešinové límce z tibetské ovce nebo lišky. Navíc jsou vyráběny v širokém spektru barev, takže si budete moci vybrat přesně takový, který padne jako ulitý k vašim společenským šatům. A pokud byste snad měly pocit, že je to zbytečná koupě, přece jen na plesy nechodíte každý den, pak neváhejte mrknout na kožešinový lem na kapuci, který vám poslouží nejen jako límec, ale i jako lem na vaši zimní bundu.

Kožené peněženky jako luxusní doplněk

Dalším doplňkem, který by rozhodně u vás neměl chybět, jsou kožené peněženky. Výhodou kožených peněženek je především jejich dlouhá životnost a luxusní vzhled. Tato peněženka vám tak může posloužit nejen na plese, ale i při běžném nakupování či na jiných významných událostech. Samozřejmě záleží na vašem výběru. Dámské kožené peněženky totiž disponují rozsáhlým množstvím tvarů, barev i velikostí. Takže rozhodně nehrozí, že byste si žádnou peněženku nevybrali.

Velurový kožich překoná vaše očekávání

Ačkoliv kožichy nejsou doplňkem v pravém slova smyslu, tak by rozhodně neměly ve vašem šatníku chybět. Velurové kožichy jsou totiž typické svým elegantním vzhledem a perfektním střihem. Tyto kožichy vás navíc mohou zahřát, pokud je venku velká zima. Velurový kožich se tak stane ideálním doplňkem, který zakryje vaše společenské šaty tím nejelegantnějším způsobem. Avšak sáhnout můžete i po dalších kožených a kožešinových doplňcích, rozhodně s nimi nic nezkazíte. Jejich široký výběr najdete na e-shopu rodinné firmy Špongr.