Osobní styl – najdete si vlastní?

InspiraceMóda

Written by:

V módě máte hned několik možností, jak se realizovat. Můžete zapadat do klasického konceptu, kdy nosíte známé návrháře, oblékáte oblečení šité na míru, máte tak trochu boho styl nebo řešíte, z čeho byl každý kousek vyroben. Zkrátka vsázíte na osobitý styl, který nezapadne do davu. Hledáte osobitý styl?

Řekněte, jaké máte tělo

Asi ne všichni si mohou dovolit nosit všechny střihy, všechny barvy a podobně. Zjistěte jaké je vaše tělo, co chcete potlačit, co naopak vyzdvihnout. Přesně budete vědět, po jakém střihu sukně sáhnout, jaké džíny obléknout a nákupy budou hračka.

Kde jste jedinečná?

Možná již osobitý styl máte. Všímejte si, co si rádi oblékáte. Jsou to výrazné doplňky? Vsázíte na černou barvu? Nebo vás lidé okolo nacházejí v těch nejrůznějších barvách? I takové drobnosti jako masivní a velké náušnice mohou být klíčem k definování osobitého stylu.

Nadčasovost doplňte po svém

Nadčasovost je skvělá, umožní pořídit si jednotlivé kousky na několik let dopředu. Aby vše nebylo uniformní, dodejte tomu svůj nápad – právě šperky, barevné a veselé kabelky nebo jednoduše k malým černým šatům oblékněte tenisky a džínovou bundu.