Pánský náramek? Dnes již samozřejmý módní doplněk!

Inspirace

Written by:

Kdysi mužská zápěstí zdobily pouze hodinky. To už je ale minulost. Módní doplněk v podobě pánského náramku je dnes již samozřejmostí. Mužská zápěstí tak zdobí náramky vyrobené z různých materiálů. Originální jsou i barvy těchto náramků. Někdo dává přednost pánským náramkům z chirurgické oceli, stále častěji však muži upřednostňují kožené pánské náramky, korálové pánské náramky a textilní pánské náramky. Právě tyto typy pánských náramků pořídíte v e-shopu levsalonu.cz. A že je opravdu z čeho vybírat! Stačí se podívat třeba na kvalitní kožený pánský náramek s rychlým upínacím systémem z kvalitní slitiny. Černá a hnědá kůže spletená do plochého řemenu, navíc s masivní chromovou sponou, působí opravdu famózně.

Mužská zápěstí by neměla zůstávat prázdná

Někteří muži se neobejdou bez pánských hodinek. Někdo upřednostňuje hodinky spíše společenské, někdo sportovní. Spousta mužů je však již odložila. Proč muži přestali hodinky používat? Čas dnes raději sledují na svém chytrém telefonu. Jejich zápěstí tak zůstávají bez stylové ozdoby, jakou hodinky bezesporu byly. Není proto od věci, zaplnit prázdné zápěstí (prázdná zápěstí) trendovými pánskými náramky. Boom zažívají kožené pánské náramky, pánské náramky s korálky a pánské náramky z textilie. Ve stylu budete i za pomocí pánským kožených doplňků Capone.

Ani muži se nemusí bát vrstvení, právě naopak

Pánský náramek může být i skvělým dárkem. Pokud se rozhodnete tímto módním doplňkem svého partnera obdarovat, možná se vyplatí nekupovat pouze jeden pánský náramek, ale vsadit rovnou na vrstvení pánských náramků. I když se může současné navléknutí koženého pánského náramku a korálového pánského náramku či textilního pánského náramku jevit na první pohled nesourodě, pokud bude zvolena jejich vhodná kombinace, nebude to mít chybu. Vkusně zvolené navrstvení pánských náramků ještě více podtrhne osobnost a originální styl každého opravdového chlapa.