Skleněná mozaika nejen do bazénu

Ostatní

Written by:

Jistě jste i vy zvyklí vídat kolem bazénů, veřejných koupališť a wellness center mozaiku. Mozaika je totiž jednoduchý způsob, jak neproniknutelně uzavřít a obložit i nerovné tvary. Bazény jsou dost často se zaoblenými kraji, nebo mohou mít i celkově oblé tvary. Zejména ve wellness centrech se setkáváme s ledvinovitými bazény apod. Ty by se ale běžnými velkými kachličkami obkládaly dost těžko. Od toho jsou tu mozaiky – malé kousky keramiky, skla, kamene či jiného vhodného materiálu, který je nenasákavý. Díky malým rozměrům můžete mozaikou obložit prakticky jakýkoli tvar. Pro ještě snazší manipulaci při obkládání jsou mozaiky dodávány na silikonové síťce, takže práci s moderní mozaikou zvládne i domácí kutil.

Široký výběr mozaiek

Nejčastěji jsou mozaiky vyráběny ze skla. Skleněné mozaiky jsou velmi atraktivní, mohou mít nejrůznější barvy a efekty. Prodávají se skleněné mozaiky malované, žíhané, perleťové, třpytivé i šrafované. Vybírat můžete také z celé řady barevných provedení.

Chtěli byste doma oživit vaši koupelnu? Vyzkoušejte mozaiku, můžete ji využít jako doplněk stávajících obkladů, nebo nechat koupelnu obložit nově. Mozaika se skvěle hodí k obložení vany, umyvadla, sprchového koutu, stejný dekorativní vzor můžete použít také na toaletě, abyste drželi stejný styl.

Mozaika je jasnou volbou i do vašeho domácího wellness, skvěle se ale hodí také do kuchyně. Někdo má kuchyňskou linku obloženou klasickými kachličkami, mnohdy jsou staré s nevyhovujícím vzorem. Chcete vaši kuchyň pozvednout na novou úroveň a zároveň nechcete pracně odstraňovat staré obklady? I pro vás máme řešení – 3D samolepicí mozaiky. Jde o jednoduchý způsob lepení mozaiky na zeď, ale i na stávající obklady. Stačí vybrat mozaiku vhodné barvy a vaše kuchyň vám bude vděčná.