Výběr svatebních šatů – na co je dobré myslet? 1

InspiraceMódaTipy & rady

Written by:

Svatba má být skvělá událost, radostná, kterou si všichni užijí. Její plánování asi tak úplně radostné nebude, může se stát spousta stresujících věcí. On také výběr svatebních šatů není nic jednoduchého. Je jich tolik! Co by vám výběr mohlo trochu usnadnit?

Místo konání

Důležitá věc! Jiné svatební šaty obléknete do kostela, na zámek a jiné zase na louku, pláž nebo do přírody. Podle toho samozřejmě zvolíte také svatební obuv, protože není nic horšího, než podpatky, které se boří do hlíny.

Co se vám líbí?

Asi nebudete zkoušet nadýchané a bohaté šaty, když jste vyznavači jednoduchosti a rovných střihů. Je určitě dobré na tohle myslet a šaty přizpůsobit i tomuto kritériu. Předpokládá se, že se budete vdávat jednou za život, musíte mít vysněné šaty!

Pohodlí především

Svatební den je sám o sobě pro mnoho nevěst stresující a nemusíte trpět nepohodlím. Velký výstřih? Šněrování, které vás škrtí? Padající ramínka? Ciťte se pohodlně, to je také velmi důležité. Nechcete zakopnout o dlouhou vlečku nebo se trpět nedostatkem kyslíku silným stažením korzetu.