Už žádné šílené diety! Pomůže vám krabičková dieta Praha

Tipy & rady

Written by:

Jeden z důvodů pro nízké ubývání váhy může být například ten, že jste vyzkoušeli již mnoho diet (kromě skvělé krabičkové diety Praha) a váš organismus reaguje naprosto úspornou (zpomalenou) látkovou výměnou. Cíl zhubnutí si také často kladete příliš vysoko, a když tohoto cíle chybným dietním programem nedosáhnete, díky velkému zklamání znovu začnete jíst příliš mnoho a nezdravě. Jídelníček zdravé výživy, pokud jste vůbec nějaký dodržovali, opustíte. A jojo efekt je na světě.

Už žádné extrémní redukce množství jídla

Lidé, kteří chtějí zhubnout, používají často prostředky, jež jsou pro jejich zdraví a váhu absolutně škodlivé. Neřídí se rozumným dietním programem, jaký nabízí například dieta v krabičce. Chtějí zhubnout za každou cenu a jakýmkoliv způsobem. K tomu patří v první řadě významné omezení denního příjmu potravin. Pro potlačení objevujícího se hladu pijí více kávy nebo kouří uklidňující a chuť omezující cigarety. V jejich hlavách existuje bohužel stále ten mylný názor, že hubnutí je možné pouze extrémními dietami a extrémní redukcí množství jídla. To dieta v krabičce Praha nic takového nenabízí. Naopak! Nabízí vyvážený dietní jídelníček sestavený nutričním specialistou, a tedy zdravé hubnutí (jak zhubnout jídelníček) bez hladovění. Každý den 5 jídel – snídaně, dopolední svačina, oběd, odpolední svačina a večeře – zajistí průměrný měsíční úbytek váhy 5 až 7 kg bez jakéhokoliv zdravotního rizika.

Už žádné nepravidelnosti v jídle

Zapomeňte na hladovění a nepravidelnost v jídle! Následkem budou útoky nenasytného hladu, nezkrotná chtivost po sladkých, slaných a tučných kalorických bombách. Dalšími průvodními jevy vyhládlého těla mohou být bolesti hlavy a pocity závrati. Vsaďte na krabičkovou dietu Praha, zdravou výživu jídelníček, rozumný a odborně připravený dietní program, prostě na chytrou zdravou výživu.