Chcete mít originální interiér?

Tipy & rady

Written by:

Kdo by netoužil po útulném domovu, který by byl zázemím a oázou klidu. Zároveň je ale v každém člověku také touha se pochlubit před ostatními. Platí to i v případě domu či bytu, jehož nevšední originalitu by obdivovala každá návštěva. Málokdo má ovšem takové výtvarné vlohy a schopnosti realizovat své představy. Vykouzlit originální atmosféru a najít skryté krásy i v obyčejném bytě dokáže bytový designer, který má potřebnou kvalifikaci a praktické zkušenosti.

Služby designérů

Jednou z možností je objednání skupiny profesionálních designérů, kteří tvoří sehraný tým ve společnosti PW interiér. Pro všechny designéry tohoto týmu je tato práce i jejich koníčkem. Vítají každou možnost, kdy mohou přeměnit interiér v dokonalý a zároveň originální domov. Jejich smyslem a cílem je přesvědčit každého klienta, že mohou mít víc, než mnohdy sami očekávají. Pokud jejich služeb využijete, budete překvapeni, že i ve zdánlivě obyčejném a nevyužitém prostoru objeví designéři PW interiéru skryté krásy.

Činnost PW interiéru

Společnost PW interiér vznikla v roce 2006, kdy ji založila skupina zapálených bytových designérů. Jejich záměrem bylo nevšedním způsobem přeměňovat bytové i exteriérové prostory tak, aby se v nich lidé cítili co nejlépe. Vytvářejí originální návrhy rekonstrukcí bytů i novostaveb rodinných domů, ale také komerčních prostor, obchodů či kanceláří. Krédem týmu pwinterier.cz je nejvyšší kvalita a maximální spokojenost zákazníka. Každá zakázka začíná schůzkou, na které designéři předloží několik návrhů na budoucí podobu daného prostoru. Po schválení optimální verze vytvoří PW interiér jednotnou vizi, kterou vlastními silami zrealizuje.

Jaký materiál designéři používají?

Veškerý materiál odebírá PW interiér výhradně od renomovaných českých i zahraničních dodavatelů. Velkou chloubou celého týmu je originální nábytek z vlastní produkce, který si můžete prohlédnout v interiérovém studiu a vzorkovně dveří Sapeli v Olomouci. Zde máte také příležitost seznámit se s designéry, s materiály i s různými návrhy interiérů, které vás určitě budou inspirovat k přeměně vašeho bytu.