Jak na bílé zuby?

Ostatní

Written by:

Každý z nás touží po tom mít krásné bílé zuby bez skvrn a kazů. Kromě pravidelné hygieny, k níž používáme zubní kartáčky, mezizubní pomůcky a zubní pasty, řada z nás využívá také možnosti bělení zubů. To lze zajistit u odborníků nebo doma. Pokud pro bělení zubů v domácím prostředí chceme používat takové přípravky a prostředky, které budou nejen účinné, ale také bezpečné a naše zuby nezničí, je potřeba pečlivě uvážit a vybrat vhodnou metodu, která zajistí bělost zubů a zároveň je nepoškodí.

Možnosti bělení v pohodlí domova

Pokud si prohlédnete volně prodejnou nabídku, naleznete v ní různé sady, které obsahují násadky, bělící gely a pasty. Další možností jsou bělící pásky, které nabízejí snadnou aplikaci. Další variantou jsou gely, které jsou také určené pro domácí bělení. Pro jejich aplikace se využívají silikonové násady, jež se vyrábějí na míru u zubního lékaře. Ten vám také nabídne gel vhodný pro tento způsob bělení. Pokud bělení provádíte po odborné konzultaci se zubařem nebo dentálním hygienistou, je bezpečné.

  • LED sada na bělení zubů

Portál vybelime.cz nabízí LED sadu určenou pro bělení zubů. Její výhody jsou bezbolestnost, bezpečnost a šetrnost pro zuby i dásně, pohodlné a snadné používání, bělící efekt až o několik odstínů. Chcete-li mít zuby bez žlutých skvrn a bělit je v klidu a pohodlí domova, pak je tato LED sada ideální volbou. Pomůže vám odstranit skvrny nejen od kofeinu. Mezi další velké výhody patří snadná a jednoduchá manipulace, kterou zvládne každý. Kromě toho není potřeba o LED lampu se nějak speciálně starat. Její účinek je dlouhodobého charakteru. Lampa vyzařuje studené světlo vlnové délky až 530 mn. Nezpůsobuje citlivost zubů. Vybělí vaše zuby a navíc zničí bakterie. Díky tomu ochrání zuby před zubným kazem.