Erekce a problémy s ní – jak je řešit?

Ostatní

Written by:

Není to nic neobvyklého. Problém s erekcí trápí miliony mužů po celém světě. Pokud tedy i vás něco podobného trápí, pak věřte, že to není ojedinělá záležitost. I u nás, v České republice se k problémům s erekcí přiznalo přibližně devět set tisíc mužů, ale odhaduje se, že problémy s ní bude mít daleko více mužů, jen se bojí přiznat, případně se za tento neduh, který je sužuje, stydí. Není to ale věc, o které by se nemělo mluvit, právě naopak. Čím dřív začnete problém řešit, tím rychleji se ho zbavíte, případně dostanete problém pod kontrolu.

Erektilní dysfunkce a kdy je to problém?

Když se stane, že v posteli selžete jednou, dvakrát nebo prostě někdy nemáte „dobrý den“ a neodehrává se v ložnici vše tak, jak by mělo, nemusí ještě nutně jít o problémy způsobené erektilní dysfunkcí. Dosáhnout erekce může být problém také, co se psychiky týče, protože ve chvíli, když jste v nepohodě, stresu, máte problémy, špatný životní styl a podobně, nemusí to mít vliv na dysfunkci. Tímto slovem označíme problémy s erekcí, které jsou pravidelné, opakující se a to do takové míry, že se stávají běžnou součástí života. Trápí problémy s erekcí i vás? Je na čase jít k lékaři!

Návštěva lékaře

Když se tyto problémy objevují pravidelně a často, pak už je na pováženou, co s problémem dělat. Je nutno zjistit přesné důvody, proč se tak děje. Jedině tak můžete zvolit tu nejlepší léčbu. Někdy je na vině psychika a stres, jindy užívání léků, které snižují libido, někdo může mít zdravotní problémy, které na toto mají vliv. Důležité je diagnostikovat problém, což vám může pomoci lékař. Pokud je to potřeba, lékař předepíše Viagru, což je zázračná modrá pilulka, která je jen a pouze na lékařský předpis. Lékař vám dá přesné informace, jak pilulky užívat a v jakém množství a tak se opět vrátíte „do sedla“.