Jak zvýšit svůj sex appeal? Oblékejte se moderně

Ostatní

Written by:

Jakou roli hraje náš vzhled v budování vztahů? Obrovskou. Stále více průzkumů ukazuje, že vzhled je tím hlavním, na co se obě pohlaví koukají při hledání vhodného protějšku. Při bližším seznámení jde samozřejmě o mnohem víc, od společných zájmů až po povahu, charisma aj. Vzhled je však stále tím, co uchvátí opačné pohlaví jako první. Na vzhled nemá největší vliv postava, tvář nebo účes, ale zejména způsob oblékání. Oblékněte vzhledného muže jako žebráka nebo toho samého muže oblékněte do moderních stylových hadříků. Myslíte, že zaujme opačné pohlaví v obou případech?

Na co se soustředit?

Sledujte módní trendy, pokud máte šatník plný nevzhledného oblečení, které nedokáže zaujmout, a je vám líto tyto věci vyhodit, uvědomte si, jaký je váš cíl. Pokud chcete své okolí, a zejména svůj protějšek, zaujmout, je potřeba jít s dobou. Doba jde nekompromisně vpřed. V první řadě se zbavte všech obnošených šatů, sepraného, vytahaného nebo vybledlého oblečení.

Aktuálně je v módě přiléhavé oblečení, pokud jste byli zvyklí nosit vytahané džíny, pořiďte si raději moderní džíny. Měly by být přiléhavé, aby kopírovaly tvar nohou a dbejte na to, aby byly něčím ozvláštněné, ať už vzorem, roztrháním nebo třeba cvočky. Pokud nevíte, kde stylové rifle sehnat, navštivte eshop Ozonee.sk, který je specialistou na moderní oblečení, které je aktuálně v módě. V nabídce najdete nespočet stylových kousků do společnosti, pro sport i volný čas.

Obzvláště zajímavá jsou stylová trička z Ozonee.sk. Najdete zde zajímavé modely s kapucí, nátělníky s kapucí i zajímavá tílka. Trička můžete vybírat jednobarevná, vícebarevná i se stylovými nápisy nebo obrazci. Každý kousek se stane klenotem vašeho nového šatníku. Pokud jste byli doposud zvyklí na svůj styl, který nikoho nezaujal, nebojte se ho změnit a ukažte se v outfitu, který zaujme každého.