Obdarujte originálně kamarádku

Ostatní

Written by:

S nakupováním dárků přichází i dilema, co pořídit vašim nejlepším kamarádům. Pokud jim nechcete kupovat klasiku v podobě  narozeninového přání, ponožek, zimních doplňků, svíček či knih, zaměřte se na nevšední dárky, které mohou efektivně překvapit a potěšit. Jakým dárkem můžete překvapit svou nejlepší kamarádku?

Vezměte ji na dobrou večeři

Skvělým dárkem, který překvapí, je jistě poukaz na degustační večeři. Věnujete tak kamarádce skvělé jídlo v restauraci, ale také svůj čas, který s vámi může strávit. Jedná se o ideální kamarádský dárek, kdy věnujete překvapení, skvělé jídlo, ale i váš čas.

Náš tip: Pokud budete vyrábět vánoční přání, inspirujte se na www.prani-pranicka.cz, určitě si zde vyberete a získáte inspiraci.

Darujte relaxaci

Kamarádku jistě potěší i dávka relaxace, kterou si po Vánocích jistě užije. Hezkým dárkem je například poukaz na masáž, pedikúru či manikúru. Tyto poukazy vždy potěší a dopřejí kamarádce odpočinek, který zvláště po vánočním shonu bude potřebovat. Hezkým dárkem je i wellness víkend, na který můžete společně vyrazit a užívat si pohody a odpočinku.

Darujte zážitek

Velmi oblíbeným dárkem jsou nyní i zážitky. Dárky v podobě zážitků jsou navíc ekologické, jelikož nekupujete desítky dárků, jejichž výrobou dochází k zatěžování životního prostředí. Vybrat si můžete z desítek druhů zážitků, například sportovních (seskok padákem, bungee jumping, surfování v aréně, permanentka do posilovny atd.), ale i kulturních (lístky do divadla, kina, na divadelní představení či na výstavu), ale i cestovatelských (jízdenka vlakem, letenka či pobyt za hranicemi). Záleží jen na tom, co má vaše kamarádka ráda a jaký zážitek by si určitě užila.

Nevšední dárky

Věnovat však kamarádce můžete i tak trochu z legrace erotickou pomůcku, kterou jí jistě překvapíte, možná i trochu zaskočíte, nebo naopak potěšíte a splníte její tajné přání. Věnovat kamarádce můžete například Venušiny kuličky či erekční kroužky, které využijí i s partnerem.