Potřebujete multikáru? Zavítejte na web společnosti UNIKONT

Ostatní

Written by:

Multicara, kterou nabízí společnost UNIKONT, patří do kategorie venkovní úklidové techniky. Tyto kompaktní nosiče nástaveb a transportérů patří do rodiny multifunkčních užitkových vozidel německé značky a pyšní se dlouholetou tradicí, která jim zajišťuje kvalitu a výkonnost. Značka Multicar patří mezi jedničky na trhu s malými nosiči komunálních nástaveb a to nejen u nás, ale i v celé řadě dalších zahraničních zemích.

Společnost Unikont Group s.r.o. je výhradní dovozce vozidel značky Multicar pro naše území.

Různé varianty nástaveb

Společnost Unikont Group s.r.o. velmi úzce spolupracuje s českými i zahraničními výrobci, kteří se soustřeďují na nástavby a nabízí mnoho různých variant vhodných pro celoroční využívání. Především se jedná o komunální oblast, oblast zahradnickou, stavebnictví nebo likvidaci odpadu. Multicary poskytují robustní stroje zaměřené na nejtěžší práce všeho druhu. V nabídce naleznete více než 100 druhů různých nástaveb.

  • Typové řady značky Multicar

Současná nabídka se zaměřuje na tři typové řady. Patří mezi ně Multicar M27 Compact, Multicar M29 a M31.

Další nabídka společnosti

Kromě výše zmiňovaných multikár nabízí společnost i vnitřní úklidovou techniku. Do této kategorie patří podlahové mycí stroje, zametací stroje, průmyslové vysavače, profesionální vysavače, univerzální mycí stroje, stroje určené pro čištění eskalátorů, vysokotlaké čistící stroje, leštící stroje nebo úklidové pomůcky a chemie.

Mezi stálé klienty, kteří širokou nabídku úklidové techniky využívají, patří obchodní řetězce, velké nadnárodní korporace, ale i střední a menší firmy nebo služby. Portfolio představují čistící stroje světových výrobců mezi které patří Hako, PowerBoss, Wieland, Ribo, Ghibli nebo Duplex. Všechny stroje jsou vysoce kvalitní, s velmi snadnou obsluhou i údržbou. Díky těmto faktům jsou velice žádané.