Obuv Prestige je zárukou pohodlí i kvality

Ostatní

Written by:

Obuv této značky má dlouholetou tradici a ve své době se těšila velké oblibě celé řady zákazníků. Obuv Prestige si však opět nachází, v poměrně široké nabídce, své stálé příznivce a to především díky kvalitnímu zpracování a pohodlí, které svému majiteli nabízí. Klasické „prestižky“ dnes nacházíme také pod označením pracovní obuv a nalezneme je v celé řadě různých provedení. Pracovní obuv patří mezi ochranné pracovní pomůcky. Nejznámější design je asi klasická bílá barva s modrým pruhem či obdobná varianty v černobílém provedení.

Tato obuv je oblíbená i turisty, lze ji využít pro volnočasové sportovní aktivity i pro rekreační turistiku. Protiskluzová podešev dodává botě odolnost proti uklouznutí a veškeré druhy materiálů, které se při její výrobě používají, jsou zdravotně nezávadné.

Pořiďte si obuv v e-shopu Repa.cz

Společnost Repa.cz nabízí široký sortiment obuvi značky Prestige, která se právě na Zlínsku, kdy firma sídlí, vyrábí. V nabídce naleznete jak obuv pro dospělé, tak i pro děti. Dospělí si mohou vybrat obuv nejen pro volný čas, ale i do práce.

Kolekce Klasik nabízí celou řadu různých modelů pro volný čas, turistiku, rekreační sport, ale i do práce. Tento typ obuvi je velmi pohodlný a praktický.

Velmi oblíbená je kolekce Denim riflová, jež se vyrábí z nového usňového materiálu, který svým vzhledem připomíná velmi oblíbenou riflovinu.

Na vycházky můžete využít nový model Air Prestige, jež je kombinací pohodlné podešve a měkkého poddajného svršku.

Ke sportovním účelům a pro volný čas je určena kolekce Sport. Ta se vyrábí z tradičních materiálů této značky. Bota má však širší střih a nižší podešev, což je záruka lepší stability.

Pamatováno je i na naše nejmenší.

V nabídce naleznete i obuv pro letní období. Na její výrobu se využívá přírodní semiš s jemným vlasovým povrchem. Vybírat můžete z několika barevných variant.