Kožený motýlek – pohodlná alternativa kravaty

Tipy & rady

Written by:

Společenské kožené motýlky jsou využívány stejnou dobu jako pánské kravaty. Jedná se o jakýsi minimalistický doplněk krku. Kožený motýlek má stejné využití jako kravata. Společenský kožený motýlek (kožený motýlek pro otce, kožený motýlek pro syna) je pohodlnější alternativou ke kravatě. Využívají ho proto i muži při povoláních, kde by mohla kravata překážet nebo být na obtíž.

Kožené doplňky Capone – doplňky, které vás nadchnou

Kožené motýlky jsou plnohodnotným doplňkem, které dokážou kravatu dokonale nahradit při jakýchkoliv příležitostech. Mnohými muži jsou kožené motýlky dokonce před kravatami upřednostňovány. Je-li to i váš případ, navštivte internetový obchod levsalonu.cz a po koženém motýlku se porozhlédněte. A nejen po něm! V nabídce najdete další kožené doplňky Capone. Jde například o kožené peněženky Capone a kožené opasky Capone, které vás dozajista nadchnou.

Dárek pro manžela, přítele, otce či syna? Kožená peněženka Capone!

Kožené peněženky Capone v nabídce e-shopu levsalonu.cz jsou vhodné i jako dárky pro manžela či přítele. Kožené peněženky Capone jsou vyrobeny z pravé přírodní kůže. Všechny kožené doplňky Capone jsou vyráběny výhradně z kůže jedinečné kvality. Kožené peněženky Capone, na zapínání či bez, v různých barevných provedeních a různých luxusních vzorech. Sortiment produktů představuje širokou škálu kožených peněženek Capone. Všechny kožené peněženky Capone mají k dispozici měnové přihrádky, kapsy na kreditní karty, ID kapsy, kapsy na mince s kvalitními podšívkami a jemným šitím.Kvalitní zpracování, kvalitní materiál – minimální opotřebení

Zpracování kožených peněženek Capone z pravé kůže zaručuje jejich dlouhodobé používání a minimální opotřebení. To se týká i kožených motýlků, kožených opasků Capone a dalších kožených doplňků Capone.