Vyberte si z nabídky některou z italských nemovitostí

Ostatní

Written by:

Prodej domů v Itálii zprostředkovává portál Italicahomes.com. Tento portál má ve své nabídce domy, byty, luxusní vily u moře, ale také objekty komerčního charakteru, pozemky a dokonce i farmy. Můžete si zde vybrat a koupit nemovitost, která bude odpovídat vašim představám a požadavkům. Nemovitosti se nacházejí především v oblasti Toskánska, ale naleznete zde i další oblasti – Umbrii, Apulii, Ligurii nebo Sicílii. Proč právě Immobilie in der Toskana?

Toskánsko – kraj vína, oliv a historie

Toskánsko je oblast rozprostírající se ve střední části Itálie. Pláže této oblasti patří k Tyrhénskému moři. Jsou čisté a přímo lákají k odpočinku. Také jsou dokonale turisticky vybavené.

Krajina patří mezi nejznámější italské oblasti a každoročně láká k návštěvám velké množství turistů. Pokud si zde pořídíte nemovitost, můžete si krásy celého kraje užívat pravidelně. A co zde na vás čeká, Třeba hlavní město Florencie, centrum kultury, historie a umění. Lákadlem je i město Pise se svou šikmou věží. Dalším vyhledávaným městem je Siena. Ta je považována za historické a kulturní město a návštěvníky láká na zachovalé středověké dědictví.

Celá oblast Toskánska je porostlá piniemi a cypřišemi. Daří se zde olivovníkům a krajina produkuje velké množství panenského olivového oleje, bez kterého se italská kuchyně neobejde. Proslavená produkcí lahodného vína je oblast Chianti. Její vína jsou celosvětově proslavená. Historie pěstování vinné révy v této oblasti sahá až do 13 století. Na své si přijdou i milovníci lanýžů a tabáku.

K Toskánsku přináleží i několik ostrovů a ostrůvků, které se nacházejí podél celého pobřeží a jsou součástí Toskánského souostroví. Největším ostrovem je Elba. Ostrov znaly už starověké civilizace. Objevovaly se zde doly na železnou rudu. Na počátku 19. století se na její území uchýlil Napoleon Bonaparte do svého nuceného exilu.