Zásnuby, na které nezapomenete: Tipy, jak požádat o ruku

Tipy & rady

Written by:

Žádost o ruku je obtížná. I když víte, že je mezi vámi láska, nemáte jistotu, dokud neuslyšíte ano. Jak tedy připravit zásnuby, na které nikdy nezapomenete?

Zásnuby jsou jedním z nejdůležitějších dní v životě člověka. Pokud už jste se tedy rozhodli, že si svou milovanou chcete vzít, zřejmě plánujete, jak ji to co nejlépe sdělit. V následujících řádcích vám poradíme, jak připravit krásné a romantické zásnuby.

Výběr zásnubního prstenu

První a zřejmě nejdůležitější krok je vybrat zásnubní prsten. Pokud máte dostatek financí, neváhejte a pořiďte diamantový prsten. Diamantové prsteny jsou elegantní a dobře vypadají. Zejména v kombinaci se žlutým či bílým zlatem. Prsten s diamanty ale můžete vyměnit za brilianty, perly či slitiny kovů. Nezáleží ani tak na samotném materiálu, jako na okamžiku, kdy si nanečisto řeknete svoje ano.

Jak se připravit na zásnuby?

Zásnubní prsteny tedy máte nakoupené, teď stačí vybrat místo, kde svoji milou požádáte o ruku. Pokud vsadíte na klasiku, tedy večeři při svíčkách, rozhodně nic nezkazíte. Co být trošku netradiční? Zvolte takové místo, které má pro vás dva zvláštní význam. Třeba místo prvního setkání, místo, kde jste se poprvé políbili. Fantazii se meze nekladou.

Pokud si ale nevíte rady, dáme vám několik tipů na přesné lokace, kde můžete svoji nastávající manželce nasadit zásnubní prsten. Plzeň nabízí spoustu míst k tomu stvořených. Náměstí je krásné a frekventované místo. Navíc velká koncentrace lidí protějšek donutí k tomu, že nemůže odmítnout. Lochotínský park či Bolevecký rybník také patří mezi zajímavé lokace, kde si můžete navléknout zásnubní prsteny. Plzeň je dostatečně velká. Stačí si tedy vybrat a pak už jen pokleknout.

Jak požádat o ruku?

Může být les tím místem, kde si nasadíte zásnubní prsteny Karlovy Vary a okolí jsou pak pro tento účel jako stvořené. Zamiřte do Broumovských bučin, navštivte Rýžovnu nebo křížky na hadcové skále, kde si můžete před zraky boha navléknout zásnubní prsteny České Budějovice pak nabízí další řádku romantických míst v čele se zámkem Hluboká.

Teď už jen stačí vymyslet, jakým způsobem svoji drahou polovičku požádáte o ruku. Opět předkládáme několik zajímavých tipů:

  • vezměte na pomoc domácího mazlíčka,
  • zásnuby ve fotokabince,
  • prsten v krabici se společnými vzpomínkami,
  • na letišti,
  • na místě plném lidí.