Zdravé dárky pro radost

Ostatní

Written by:

Hledáte originální dárky, které budou zároveň zdravé a potěší obdarovaného? Vyzkoušejte kávu s Ganodermou nebo likérové pralinky z e-shopu prozdraviaradost.cz.

Co je káva s Ganodermou a proč je zdravá?

Káva s Ganodermou je ideálním dárkem pro milovníky kávy a nejen pro ně. Gandoderma, známá také jako Reishi, patří mezi královnu léčivek a čínská medicína ji v lidovém léčitelství využívá již po celá staletí.

Jaké pozitivní účinky nabízí? Především je to podpora obranyschopnosti a imunitního systému. Mezi další pozitiva patří pomoc při snižování hladiny cholesterolu, krevního cukru a lipidů, regulace činnosti slinivky, díky obsahu adenosinu omezuje hromadění krevních destiček a pomáhá tak předcházet vzniku trombózy. Pozitivně ovlivňuje činnost kůry nadledvinek, která produkuje steroiidní hormony, jež ovlivňují metabolismus sacharidů, bílkovin a tuků, mají vliv na reakce organismu na stres a podílejí se na řízení hospodaření s vodou a minerálními látkami v těle.

Je účinná při prevenci vzniku nádorových onemocnění, mírní následky chemoterapie a v neposlední řadě podporuje zdravý spánek.

I mlsání může být zdravé

Pokud chcete dárek pro někoho, kdo má rád sladké, objednejte mu likérové pralinky, které jsou vyrobené z kvalitní belgické čokolády a velmi prestižních druhů alkoholu. Mají tvar lahviček a neobsahují žádné umělé příchutě ani umělá barviva. Náplň lahvičky poznáte velmi snadno, neboť je vždy zabalena do barevného obalu, který je podobný originální značce daného likéru. Lahvičky jsou umístěné do plastového podnosu tak, aby nevypadly a průhledný průzor umožňuje, že vidíte celý obsah balení.

Neobsahují sóju ani pšenici a jsou vhodné i jako dárek pro vegetariány nebo pro ty, kdo mají potíže s lepkem.