Buďte na plese za hvězdu a dopřejte si jedinečný účes

Inspirace

Written by:

Čeká vás důležitá kulturní událost, ples či akce, na které chcete vypadat skvěle? Kromě výběru šatů, doplňků a make-upu byste měli zapracovat také na vašich vlasech. Že jsou řídké, bez síly a lesku? Máme pro vás zajímavé řešení.

Zkuste originální účes

Řešením pro vás může být volba sepnutého účesu, ve kterém nebude jasně viditelné, že jsou vaše vlasy řídké a chybí jim lesk. Pokud se vlasy zajímavě spletou, nakulmují či dostanou jiný tvar, mohou vypadat mnohem lépe, než když jsou rozpuštěné. Lesk přidá lak na vlasy a můžete vyrazit.

Oživte vaše vlasy

Řešením pro vás může být i vlasový příčesek. Díky němu budou vaše vlasy husté, dlouhé a plné síly za pár minut. Dnes seženete vlasové příčesky, které se dají aplikovat doma a jsou opravdu kvalitní. Nemusíte se tedy bát, že by někdo poznal, že se nejedná o vaše vlasy. Vlasový příčesek se připíná pod vlasy, které stačí upravit hřebenem a nic není vidět. Zazáříte tak na plese v hustých vlasech, které mohou být opravdu velmi dlouhé.

Rychlé a snadné řešení

Pokud hledáte opravdu snadné a rychlé řešení, vsaďte na clip in culíky. Ty se hodí především pro dívky, které se to na plese nebojí rozproudit a rády tancují. Clip in culíky totiž skvěle drží a za minutku vykouzlí krásný hustý ohon, který vám bude okolí závidět. Uhlazený culík je dnes velmi moderním účesem, který zaujme právě díky své délce a hustotě. Culík můžete následně upravit kulmou a vytvořit si divoké vlny. Clip in culíkům neublíží kulma, fén, ani žehlička. Fantazii v úpravě vlasů se tedy žádné meze nekladou. Buďte i vy na plese za hvězdu a užijte si ho s krásnými a hustými vlasy.

Velké vlny

Méně hustým vlasům pomůže také kulma či žehlička. Vytvořte si velké vlny, které znásobí objem vašich vlasů a díky kterým budete vypadat skvěle. Právě vlny jsou na ples ideální volbou.