Kožené bundy jsou stálicí

Ostatní

Written by:

Pokud patří nějaký kousek oděvu mezi nesmrtelné, pak je to kožená bunda, která se těší velké oblibě téměř celoročně. Je to doplněk, který se hodí nejen k teniskám, ale také k elegantnímu outfitu. Kožená bunda nabízí velké množství možností, jak ji nosit a kombinovat s různými druhy oděvů. Je to perfektní kousek nejen na koncert pod otevřeným nebem, ale i na romantické rande.

Každoročně se nové modely objevují v nových kolekcích. Možná si nyní povzdechnete, že některé ceny jsou závratné. Zkuste se však zamyslet nad tím, že kožené bundy se na módním žebříčku drží již poměrně dlouhou dobu a to především díky své kvalitě a také se velmi snadno kombinují. Kromě toho skvěle oživí každý šatník. Jedním z důvodů je široký výběr střihů i barevných variant. Inspiraci můžete čerpat na portálu bavlissimo. Kožená bunda se hodí nejen k sukni, ale i ke kalhotám, teniskám a dokonce i k lodičkám. Lze ji nosit téměř celoročně. Velmi oblíbená je trojkombinace džíny, tričko a kožená bunda. Jakmile se ochladí, můžete si pod ní obléci stylový svetřík.

 

Jak vybrat tu pravou?

Ideální je, pokud zvolíte dámské kožené bundy i pánské kožené bundy v barvě černé nebo tmavě hnědé. A co střih? Jen tak se neokouká kožené sako či parka. Kožené bundy jsou vhodné nejen do zaměstnání, ale i pro chvíle volna a odpočinku.

Dobře padnoucí kožená bunda vám zajistí váš osobní a nepřehlédnutelný styl. Mladší ročníky mají v oblibě levnější varianty s celou řadou nášivek. Vyzrálejší muži a ženy pomalu upouštějí od velkého množství zipů a ozdob a sáhnou do nabídky kousků více decentních. Postarší věková skupina volí především luxus – pravou kůži, precizní zpracování s velmi jemnými švy a s důrazem na detail.

Délka kožené bundy se, především u žen, odvíjí od toho, k čemu ji budete nejčastěji nosit. Kratší střihy jsou vhodné k sukni, šatům nebo volným kalhotám. Pokud dáváte přednost skinny kalhotám, volte raději bundu, která vám bude sahat k bokům.