Plánujete nové oplocení svého pozemku?

Ostatní

Written by:

Dostavěli jste dům a nyní už jen zbývá vybrat vhodný plot? Nebo starý dřevěný plot dosloužil a je potřeba ho vyměnit za nový? Vyberte plot, který vám bude sloužit desítky let a jeho údržba bude téměř nulová. Přesně takovým je kovový plot. Na plotybohumin.cz naleznete českou společnost, která se výrobou kovových plotů zabývá více než 10 let a mají již mnoho spokojených zákazníků.

Výhody kovových plotů

Nespornou velkou výhodou kovových plotů je jejich nulová údržba. Dřevěný plot musíte natírat, drátěný plot dlouho nevydrží. Povrchová úprava kovových plotů odolá dešti, mrazu, vánicím i žáru horkého slunce. Moderní kovové ploty mají špičkovou povrchovou úpravu podle nejnovějších výrobních postupů. Žárové zinkování zajistí spolehlivou korozní ochranu kovového plotu na několik desítek let. Následnou aplikací práškové barvy zajistíte kovovému plotu dlouhou životnost. Na plotybohumin.cz jsou si kvalitou svých plotů, tak jisti, že dostanete záruku 10 let.

Kovové ploty k rodinnému domu, administrativním budovám, k městským a sportovním areálům a obytným zástavbám dodají ucelený dojem. Nádech luxusu a prestižnosti získáte různými typy zhotovení. Na plotybohumin.cz nabízí 16 druhů designu v rámci tří konstrukčních řad. Přes jednoduché tvary, až po ty složitější pro náročné zákazníky. Celkový dojem z vašeho domu tak podtrhnete a dále se už nemusíte vůbec o nic starat.

 

Bezpečnostní prvky

Kovový plot se opravdu jen těžko přelézt, vy tak snadno zamezíte návštěvám nezvaných hostů. Svislé pruty můžete libovolně ozdobit a tím ještě více přelezení plotu znemožnit. Nejen zlodějům, ale i toulavým psům nebo jiných zvířat. V bezpečí je váš majetek a především rodina. Součástí nabídky jsou nejen plotová pole, ale také branky, sloupky, brány a k nim i pohon. Bránu tak nikdo cizí neotevře.